Obchod

BOT-313W Programovateľné Batérie Izba Digitálny Termostat na Plynový Kotol, Ohrev Ovládanie Teploty na Stenu Termostat 0 thumb
BOT-313W Programovateľné Batérie Izba Digitálny Termostat na Plynový Kotol, Ohrev Ovládanie Teploty na Stenu Termostat 1 thumb
BOT-313W Programovateľné Batérie Izba Digitálny Termostat na Plynový Kotol, Ohrev Ovládanie Teploty na Stenu Termostat 2 thumb
BOT-313W Programovateľné Batérie Izba Digitálny Termostat na Plynový Kotol, Ohrev Ovládanie Teploty na Stenu Termostat 3 thumb
BOT-313W Programovateľné Batérie Izba Digitálny Termostat na Plynový Kotol, Ohrev Ovládanie Teploty na Stenu Termostat 4 thumb
BOT-313W Programovateľné Batérie Izba Digitálny Termostat na Plynový Kotol, Ohrev Ovládanie Teploty na Stenu Termostat 5 thumb

BOT-313W Programovateľné Batérie Izba Digitálny Termostat na Plynový Kotol, Ohrev Ovládanie Teploty na Stenu Termostat

€19.07 €14.11

Štítky: inteligentný termostat, beok termostat, beok, ovládanie teploty, termostat, kotol ovládanie, miestny termostat, kotol bezdrôtový termostat, thermomet, digitálny termostat controler.

 • - Kód: w609
 • - Skladom
 • Kategória: Meranie A Analýzy Nástrojov

FAQ

1. Môžem prijímať zásielky za 30 dní?

Odpoveď: nie Sme si istí. Niekedy je to rýchlejšie. Niekedy to trvá dlhší čas. Budeme loď vašej výrobky zadarmo väčšina krajiny, tak sme si nemôžu dovoliť drahé vyjadriť, ako DHL, UPS, FEDEX, TNT, EMS. Sme zvyčajne vybrať Čína Príspevok Registrované Air Mail alebo ruskej Vzduchu. Ich odhadovaný čas doručenia je 15-35 dní. Ale je to aj odhadovaný čas, možno to bude aj dlhšie, počas dovolenky alebo propagačné obdobia. Tak dúfame, že sa môžete trpezlivo čakať na to. Preto neprijímame žiadne spory o pomalé vyjadriť bez akejkoľvek komunikácie.

2. Som veľmi naliehavé, aby sa dostane produkt, aký spôsob dopravy si môžem vybrať?

Odpoveď: Áno, ak si to vyžaduje naliehavá situácia, môžete si vybrať, DHL, FEDEX alebo UPS express, ak ste objednávku. Odhadovaný čas doručenia je asi 5-7 pracovných dní. Pre ruský kupujúci si môžete vybrať Rusko Express-SPSR, jeho doručenia čas je 5-15 pracovných dní.

3. Môžem si vybrať termostat bez loga?

Odpoveď: Áno, máme termostaty s našimi BEOK logom alebo bez loga. Ak máte logo požiadavky, prosím nechajte nám správu, ak ste objednávku. Ak nie, budeme náhodne poslal produkty s našim logom alebo bez loga.

4. Prečo obrazovke nie je jasné, keď sa obrazovka je jasná?

Odpoveď: Vzhľadom na uhol LCD displej dizajn, displej bude jasné, od zhora nadol, a nemusí byť jasné z iných uhlov. Odporúča sa kúpa podľa montážnej výšky.

BOT-313W plynový kotol termostat s LCD digitálny displej. To je s 1,5 V dvoch častiach AA batérie. Používa sa na kontrolu kotlov, ak chcete začať alebo prestať pracovať, aby mohli prispôsobiť teplotu. Termostat zistí, teplota v miestnosti, keď je skutočná teplota v miestnosti je nižšia ako vaše nastavenie teploty, termostat ovládacie prvky kotla začať pracovať. Potom termostat ovládacie prvky kotla prestane pracovať, keď skutočná izbová teplota je vyššia ako váš nastavená teplota.

regulátor teploty priestorový termostat pre plynový kotol, regulátor Teploty Digitálny termostat termostat Thermoregulator

термостат для котла termostato digitálne dijital termostat ovládanie de farebná Pracovné Napätie:1,5 V X 2ks AA batérie prúdové Zaťaženie: 3A regulácia Teploty Presnosť: ±0.5 ° C Nastavenie Teploty v Rozmedzí: 5-99ºC (Továrenské 5ºC-35ºC) Obmedzenie Teplotný Rozsah: 5-99ºC Spotreba: 0.15 W Teplotný Snímač:NTC stiahnite Prosím návod sem ak chcete vedieť viac podrobností o termostat:

Termostat Displej Vysvetlenie

Termostat Rozmer

85*85*26 mm

Trojrozmerné Klávesnica

Jednoduché a krásne, sedí pevne a odolný pri použití.

Blokovanie Tlačidiel (Deti Zámok) Founction

Vyhnite sa deti mis-prevádzkové. Zadajte rozšírené nastavenie režimu prvej a upraviť LOC bude 01 alebo 02.

Potom dlhé stlačte tlačidlo clock tlačidlo na zablokovanie a odblokovanie.

Anti-mrazené Funkcia

Chrániť vaše poschodí zo dostať poškodený chladné počasie.

Týždenné Programovateľné

Ako nastaviť programovateľné?

Dlho stlačte tlačidlo menu na zadanie programovateľné nastavenie displeji sa zobrazí SLUČKA (ako je uvedené nižšie obrázku). Programovateľné by byť nastavené ako 5+2, 6+1, 7 dní. Všetky času a teploty na hodnoty v nasledujúci formulár sú pôvodné splácať, môžete nastaviť podľa vašich vlastných požiadaviek.

Rozšírené nastavenie

V stave vypnutia, dlhé stlačte tlačidlo nadol a potom stlačte tlačidlo power on/off tlačidlo zadanie rozšírených nastavení režimu. Potom stlačte tlačidlo menu, ak chcete nastaviť relatívnu položky.

Termostat Späť Zobraziť

Krásny vzhľad, s pokročilé a jednoduchý dizajn.

Termostat Napájanie: Batéria Napájanie

Termostat je bez obmedzení výkonu, používa 2ks AA batérie na napájanie.

Upozornenie: z dôvodu dodacej lehoty, aby výrobok nie je vybavený batériou.

Termostat Inštalácie

FAQ (Často Kladené Otázky)

1.Je BOT-313W vhodný pre môj plynový kotol?

Áno, TOPÁNOK-313W termostat je vhodný pre všetky domáce pomocou plynových kotlov ako Vaillant, BOSCH, Ariston, Keston, BAXI, atď.

2.Je BOT-313W regulovať pomocou smart telefónu?

Č. Len wifi termostat je riadená prostredníctvom telefónu. Prosím, pozrite si naše BOT-313WIFI termostat.

3.Ako nainštalovať BOT-313W termostat?

Prosím, prečítajte si Schéma zapojenia nižšie starostlivo a inštalovať termostat s vašou plynový kotol spôsobom.

Pre všeobecné plynový kotol, to môže byť spojené s Č a KOM svorky! (NC terminál je pre špeciálny plynový kotol. )

Inštalačné vodiče by mali byť zvolil na 1,5-2,5 mm2 pevný drôt. Prosím správne pripojte vodiče presne podľa schémy zapojenia. Nechcem, aby voda, blato a iné nečistoty do termostat, inak to bude škody termostat.

1. O rozhodnom plynový kotol:

Najviac plynové kotly má vyhradené terminálov bude spojená s termostatom. Tak tento bezdrôtový termostat sa vzťahuje na väčšinu plynových kotlov.

2. O plynového kotla svorky:

Všeobecne povedané, plynový kotol terminály majú krátke pripojte drôtený mostík. Pri inštalácii, prosím, vzlietnuť drôt jumper, potom pomocou dvoch káblov na pripojenie plynového kotla svorky s našimi termostat prijímač terminálov. Tu ponúkame niekoľko všeobecných plynový kotol terminály fotografie pre používateľa referance.


 • Certifikát: CE/RoHS Certifikát
 • Typ Napájania: AA Batéria
 • Regulácia Teploty Presnosť: 1/-1 Celzia
 • Číslo Modelu: BOT-313W
 • Štýl: Nástenné Závesné
 • Prúdové Zaťaženie: 3A
 • Typ Displeja: Digitálne
 • Názov Značky: beok
 • Spotreba: <0.15 W
 • Obmedzenie Teploty V Rozsahu: 5~99 Celzia
 • Max. Meranie Teploty: 49°C A Pod
 • Veľkosť Displeja: 2.0 - 3.9 Cm
 • farba: modrá
 • Pracovné Napätie: 1.5 V x2 (dvoch častí, 1,5 v 5 batérie)
 • Certifikácia: CE
 • Teória: Regulátor Teploty
 • Použitie: Vnútorné
 • Teplotný Senzor: NTC
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Dieťa Lock: Áno
 • Nastavenie Teploty V Rozsahu: 5~99 Celzia ( Továrenské 5~35 Celzia)Recenzie

Trnvwwuywdjph
2020-12-22
5/5
Everything ok and very fast
Cinnia1220
2020-09-21
5/5
perfect!
Lilamy68
2020-11-08
5/5
It's like in the description.