Obchod

1 KS HiFi Audio 3,5 mm Na 2 RCA Kábel 4N OFC Audio Kábel 0 thumb
1 KS HiFi Audio 3,5 mm Na 2 RCA Kábel 4N OFC Audio Kábel 1 thumb
1 KS HiFi Audio 3,5 mm Na 2 RCA Kábel 4N OFC Audio Kábel 2 thumb
1 KS HiFi Audio 3,5 mm Na 2 RCA Kábel 4N OFC Audio Kábel 3 thumb
1 KS HiFi Audio 3,5 mm Na 2 RCA Kábel 4N OFC Audio Kábel 4 thumb
1 KS HiFi Audio 3,5 mm Na 2 RCA Kábel 4N OFC Audio Kábel 5 thumb

1 KS HiFi Audio 3,5 mm Na 2 RCA Kábel 4N OFC Audio Kábel

€10.01

Štítky: ahoj ic, rca kábel 4n ofc, 6n ofc rca, 6n ofc kábel, meď ofc, ic opa2134, 7n ofc kábel, PCM5102A, audio weiliang, ecc88.

 • - Kód: w1101
 • - Skladom
 • Kategória: predaj

Ruský Priateľmi Prosím, dajte Nám Meno a priezvisko Dôsledku ruskej Politiky,Ďakujem!

******* ******* ******

******* ******* ******

Funkcie 1. Používa Budweiser RCA konektory U. S 2. Used4N OFC Kábel. 3. Použitie obsahujúce 3% striebro Senju spájkach spájkovanie. 4. Externé plus sieť high-density šok ako ochrana. 5. Je vyrobená ručne.

Package listing:

3,5 mm na 2 RCA Kábel /1Pair

"Vitajte na T-Music "

1 . Loďou po celom Svete, doprava Zdarma v Číne Príspevku Registrovaný Air Mail. zvyčajne je potrebné o 10-39 pracovných dní.Prijaté produktu podľa rôznych krajinách sú rôzne počtu dní. Dúfam, že kupujúci podporu a porozumenie. 2. Máme loď na celom svete s výnimkou prípadov, APO/francúzskej polynézie adresu. Všetky položky budú usporiadané doručenie do Dvoch pracovných dní po zaplatení vymazané. 3. Loď Štandardné Paušálne Prepravné Služby, za normálnych okolností, .Vo väčšine prípadov, medzinárodná doprava trvá asi 10-39 pracovných dní (o 1month). Snažíme poskytnúť vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na miestne zvyky a poštové služby. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Sme bude zodpovedný za akékoľvek škody alebo straty, ktoré vzniknú v prepravnom procese. 1. Ak ste nespokojní s našimi položku alebo službu, kontaktujte nás zaslaním správy pred odchodom akúkoľvek spätnú väzbu. Sme odhodlaní vyriešiť všetky problémy v priateľskej a uspokojivým spôsobom. 2. Vždy sme odpoveď správy do 1-2 pracovných dní. Ak sa nechcete dostať odpoveď od nás, potom, prosím, skontrolujte, či vaše správy. a láskavo odoslať. 3. Originálne a vrátiť expedičný poplatok nebude vrátený, alebo úhrada za všetkých okolností. Musíte súhlasíte a beriete na vedomie, tento pojem ak sa vám cenovú ponuku pre túto položku. Preto sa, prosím, nesťažujte o nutnosti lode späť na vlastné náklady. 1. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás Prosím správu. 2. Staráme sa o našich vážených kupujúci, ak máte nejaké otázky, náš Služby Zákazníkom štáby bude veľmi rád pomôže. Snažíme odpovedať na vaše e-maily, akonáhle je to možné, avšak vzhľadom na vysoký objem denný prichádzajúce e-maily a časové pásmo rozdiel, nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 24 obchodných hodín pre nás odpoveď. Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie (Podrobné Hodnotenia Predajcu) s "IDEÁLNY päť HVIEZD". [Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy.] Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie. Naším cieľom je, aby sa ubezpečil, že ste radi, kupujúci a príjemné nakupovanie s nami. Prosím, dajte nám správu pred odchodom akékoľvek 1 alebo 2 hodnotenia, neutrálne, negatívne spätné väzby alebo otvoriť akýkoľvek spor. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.


 • Balenie: Vrecko
 • Tienenie: Vrkoč
 • Konektor Na: RCA
 • Názov Značky: weiliang audio
 • Zväzok: Zväzok 1
 • Aplikácia: multimédiá
 • Package: No
 • Konektor B: RCA
 • Druh: AUX Káble
 • Vonkajší Priemer: 60mm
 • Funkcia: ŽIADNE
 • Číslo Modelu: RCA01
 • Pohlavie: Muž-Muž